Леся Никитюк рассказала, почему ей сложно заводить новых друзей

Леся Никитюк рассказала, почему ей сложно заводить новых друзей

Ведуча Нового каналу також зізналася, наскільки легко йде на примирення після сварки

Хоч де б з’явилася «Le Маршруткою» (Новий канал) ведуча проекту, її оточують натовпи фанатів, охочих зробити селфі. Лесю Нікітюк люблять, її обожнюють, з нею хочуть спілкуватися. Наскільки легко вона впускає у своє життя нових людей?

– Коли досягаєш певного статусу, з тобою багато хто хоче дружити, – каже вона. – І не тому, що ти просто хороша людина. Через це зараз нових людей у своє життя не пускаю. Поруч є ті, з ким спілкуюся суто з робочих питань, і ті, з ким можна дозволити глибший зв’язок. Причому це не я встановила такі рамки наших відносин, а вони.

Ведуча Нового каналу вірить у дружбу між чоловіком і жінкою. Щоправда, з одним «але».

– Був випадок, який похитнув віру в подібну дружбу. Я з’явилася в дуже гарному вбранні перед другом, – згадує вона. – Він зробив комплімент, з якого було зрозуміло, що бачить у мені дівчину, а не подругу. Тоді зрозуміла, що в дружбі між чоловіком і жінкою потрібно дотримуватися певної відстані. Інакше ваше спілкування може перерости в сильніші почуття, а дружба буде втрачена.

Іноді між ведучою і її друзями трапляються непорозуміння, які переростають у сварки. Як швидко вона йде на примирення?

– Раніше я була любителем побити горщики і спалити мости, – відверто каже вона. – Але потім зрозуміла, що всередині мене гризла образа. Це забирало багато енергії. Зараз швидко відходжу після сварки і все пробачаю.

До речі, Лесю Нікітюк чекає багато нових знайомств у «Le Маршрутці» – щопонеділка о 18:00 на Новому каналі. І хто знає, може якесь із них стане початком нової дружби.

Більше новин:

Леся Нікітюк допомагає знайти нове життя лісам Карпат

5 прикольних фактів про Лесю Нікітюк, які ви ще не знали