Сергей Притула о награждении: «Все поздравляют, а ты не знаешь, с чем»

Ведущий рассказал, как отреагировал на орден.

Напомним, что ко Дню волонтера президент Украины наградил телеведущего Нового канала орденом за заслуги III степени. Сергей Притула получил его «за гражданское мужество, весомый личный вклад в развитие волонтерского движения, укрепление обороноспособности и безопасности Украинского государства, активную благотворительную и гуманистическую деятельность».

imageimageimage

– Я їхав зі Світлодарської дуги – розташування 9 батальйону 59 бригади, – вспоминает ведущий. – Коли був за кермом, мені почали приходити повідомлення: SMS, Viber, WhatsApp, Messenger. Усі писали: «Вітаємо! Заслужив! Молодець!» А я поняття зеленого не маю, про що йдеться! Це було дуже кумедно, бо тебе ж усі вітають, а ти не знаєш, із чим. Щоб зупинитись і почитати толком – ніяк, бо ж – ніч, дорога складна. Я просто закинув телефон, щоб не відволікатися за кермом, приїхав у Карлівку, і вже там дізнався, що президент підписав указ про нагородження. Звісно, було приємно, позаяк це практично перша моя така вагома державна нагорода. Я її не сприймаю як якусь індивідуальну заслугу. Як я писав у своєму дописі на Facebook – це нагорода всіх тих людей, які допомагають мені. Просто президент вирішив нагородити «кур’єра» – я себе так називаю: люди скидаються грошима, я щось докладаю, потім ми щось купуємо, і я відвожу це хлопцям.

Неудивительно, что День волонтера Сергей отпраздновал на фронте, куда как раз привозил очередную помощь. Принял поздравления с наградой и помчался дальше.