КАК ЕЙ ЭТО УДАЕТСЯ: Даша Майстренко раскрыла секреты своего успеха в модельном бизнесе

DSC_6321

Несколько дней назад Даша Майстренко выложила свое первое фото из Японии – именно там финалистка третьего сезона реалити «Супермодель по-украински» сейчас активно работает. Успеху девушки могут позавидовать даже значительно более опытные модели, ведь после съемок проекта прошло меньше года, а карьера Даши стремительно летит вверх. Съемки для Pink, Viva magazine, ELLE, Dorohins Magazine, buro247ua, множество показов известных брендов, роль в клипе популярного исполнителя Вадима Олейника – и это только маленькая часть достижений девушки. Своими секретами успеха и рецептами достижения мечты Даша Майстренко поделилась с G.SPACE.

Даша, привет! Считается, что модель всегда должна быть «при параде», что стереотипно предполагает как минимум высокие каблуки. И зная о твоей активной жизни – кастинги, съемки – вряд ли шпилька подходит тебе как обувь на каждый день. Поэтому скажи, что ты обычно обуваешь? И как чаще ходишь: на каблуках или без них?

– Я ходжу без підборів, у мене є єдині туфлі, які я використовую для кастингів, і на цьому закінчується моя історія з підборами. По-перше це не зручно, адже більшість часу я ходжу пішки, по-друге – мій зріст: якщо додати ще й підбори, то в натовпі я буду розміром як гора.

@daria.mai

@daria.mai

С какими трудностями тебе приходилось сталкиваться в работе?

– Конкретно в роботі труднощів немає, вони є в очікуванні, яке дуже втомлює. Ти розумієш, що час іде, а ти просто чекаєш. А от коли настає час роботи, то я сприймаю це як відпочинок та отримую від цього насолоду. Думаю, що з труднощами зустрінусь пізніше, коли кудись поїду, де буде зовсім інша країна та нові люди.

Маша Гребенюк стала воздушной музой Fresh Fashion Day

Модель должна свободно чувствовать себя перед камерой. Как преодолеть моральный барьер и не быть стеснительной?

– Я з дитинства звикла, що мене фотографують, і ніколи не боялася сцени та публічних виступів. Тому доволі вільно почуваюся перед камерою. Та є інший момент, коли я переглядаю відео зі мною, то я собі там абсолютно не подобаюсь! Якщо вам важко налаштуватися на зйомку, і ви почуваєтеся дискомфортно, то, можливо, варто піти до театральної студії або почати вести відеоблог.

@daria.mai

@daria.mai

Какую вещь ты всегда берешь на съемку?

 – Щось поїсти! У більшості випадків на це просто не вистачає часу, тому що зйомки можуть тривати дуже довго. А коли ваш перший прийом їжі о восьмій ранку, а наступний вже о восьмій вечора, а буває, що й пізніше, то це не дуже добре для вашого організму. Тому такі перекуси я завжди беру, і вони мене рятують.

Молодые дизайнеры представили свои невероятные коллекции

Теперь немного поговорим о проекте. Какое задание для тебя было самым сложным?

– Зйомка у басейні! У той день я погано почувалася. Мене нудило, тому я  дуже хвилювалася, чи зможу перебувати під водою… Саме цей момент із проекту я згадую з жахом. А ближче до фіналу я вже була морально втомлена.

IMG_3871

Какой показ или съемку после проекта ты больше всего запомнила?

– Показ Каті Сільченко. На подіумі мене схопили судоми, і моя ходьба виглядала просто жахливо. Та мені потрібно було три рази виходити, і я навіть не намагалася зняти взуття. Я це надовго запам’ятаю!

Даша Майстренко рассказала о своих мечтах и отношении к парням

Какая из работ тебя впечатлила позитивно?

– Кожен дизайнер – це своя атмосфера, тому я не можу сказати, що десь було класно, а десь гірше. Дизайнери дуже атмосферні люди. Коли лише проходиш кастинг, вони здаються такими монстрами, а вже згодом ти стаєш частиною їхньої сьогоднішньої історії. Якщо вони критикують мене, то я сприймаю це за досвід і розумію, що в майбутньому їхні поради мені знадобляться.

@daria.mai

@daria.mai

Как понравиться клиенту?

– По-перше, відкинути кудись далеко свою «кислу міну» і зайти із сяючою усмішкою. Щоб твої очі говорили: «Будь ласка, візьміть мене!». Ну і, звісно, якщо ти відчуваєш, що можна зав’язати діалог, то бери ініціативу до своїх рук. Інколи все залежить виключно від уподобань дизайнера і від типажу моделей, яких він бачить у своєму одязі – тут ти безсилий.

@daria.mai

@daria.mai

Общаешься ли ты с девушками с проекта, и есть ли у тебя лучшая подруга?

– З дівчатками з проекту я не тісно спілкуюся, а от найкраща подруга в мене є. Ми знайомі ще зі школи, сиділи разом за однією партою. Вона зараз живе у Києві, і саме з нею я проводжу більшу частину свого вільного часу.

Какова твоя цель в моделинге? О чем ты мечтаешь именно в работе?

– Я людина, яка ніколи і нічого не планує. Адже коли це відбувається, то все руйнується. Планів дуже багато, та я намагаюся не ділитися ними.

@daria.mai

@daria.mai

Давайте пожелаем Даше, чтобы все ее сокровенные мечты осуществились и все, что она себе задумала, ей обязательно удалось! А пока мы наблюдаем за успехами девушки в Instagram, и с нетерпением ждем новых снимков из Японии. Ведь это невероятная страна, с невероятной культурой, и работать там – невероятно интересно! Уверены, Даше будет что нам рассказать!

Подробнее смотри в видео:

Video: КАК ЕЙ ЭТО УДАЕТСЯ: Даша Майстренко раскрыла секреты своего успеха в модельном бизнесе

Съемки для Pink, Viva magazine, ELLE, Dorohins Magazine, buro247ua, множество показов известных брендов, роль в клипе популярного исполнителя Вадима Олейника – и это только маленькая часть достижений девушки. Своими секретами успеха и рецептами достижения мечты Даша Майстренко поделилась с G.SPACE.