Даша Майстренко

Просматривая новости мира украинской моды, мы постоянно видим на фэшн-снимках финалистку третьего сезона нашего реалити «Супермодель по-украински» Дашу Майстренко в различных кампейнах, на показах известных дизайнеров, на страницах глянцевых журналов. Несомненно, Даша выглядит всегда очень привлекательно! И #GSPACE решил узнать, что скрывается под внешним глянцем и блеском, какая Даша самом деле – чем она интересуется, какие книги читает, о чем мечтает… И, надо сказать, некоторыми признаниями нашей финалистки были очень удивлены!

Какой должна быть современная девушка?

– По-перше, у неї має бути мета – чи велика сім’я, чи кар’єра. У мене, наприклад, зараз на першому місці кар’єра. Та все треба робити з розумом! Для багатьох дівчат найцікавіша тема зараз – це хлопці, і вони аж занадто занурюються у цей світ фантазії, мрії, ілюзії. А потім це ламається, й іноді в той самий час ламається і їхнє життя. Це дуже прикро. Тому мені б хотілося, щоб кожна дівчинка розвивалася, і щоб її розвиток був для неї таким же важливим, як і стосунки. Тож, вдосконалюйтеся!

Онлайн-конференция с Дашей Майстренко

Каким должен быть современный парень?

– Щирим! Щоб ти одразу розуміла, хороший він чи поганий. Щоб ти розуміла, чи є у вас щось спільне. Адже показовість на перших побаченнях одразу помітна, одразу зрозуміло, коли з тобою лукава людина. Тому насамперед я ціную щирість.

d

А что может тебя оттолкнуть в парнях?

– Я ненавиджу самозакоханих людей, коли вони постійно про себе щось розповідають, вихваляються чимось. Мені це не цікаво! І ще може відштовхнути, коли хлопець планує. Я сама ненавиджу планувати,а коли ще й хлопець буде планувати… Часто у чоловіків псується настрій, коли зриваються їхні плани, а це нікому не потрібно!

С чего начинается твой день?

– Я жайворонок. Ще коли навчалась у школі, вставала о пів на п’яту. Мені подобається, коли ранок довгий, розтягнутий. Я прокидаюся, п’ю воду, ще чекаю 15 хвилин, а потім переходжу до своєї церемонії сніданку. Ну і після нього вже йду на роботу чи куди я запланувала. Я дуже люблю ходити пішки. Базово 25 тисяч кроків маю пройти за день, і ось так у будь-яку погоду гуляю Києвом. Я вже знаю всі вулиці! :)

Даша Майстренко: «Я хотела стать полицейским»

А из чего состоит твой завтрак?

– Це вівсянка або якісь фрукти. Час від часу можу купити манго, якщо мені дуже захочеться. Я не їм хліб і всілякі смаколики. Та інколи можу встати о п’ятій ранку і з’їсти, що я захочу, якщо мені кортить-кортить!

Каждая девушка хоть раз в жизни мечтала подстричь волосы, сделать каре. Или стригла ли ты когда-нибудь  волосы коротко?

– Кардинально мене підстригли, у п’ять років. Це була пацаняча стрижка. Тоді всі так стриглися! У 9 класі я теж підстриглася, але це не було щось екстраординарне. Мені подобаються зміни на комусь, а не на собі. У деяких дівчат, в яких дуже коротке волосся, риси обличчя стають виразнішими. Інколи замислююсь: «Може й собі так постригтися?» Та потім, коли уявляю, скільки часу волосся потім відростатиме… А згодом я захочу його пофарбувати тощо. Поки що я не готова, але, можливо, колись… :)

2I9A3168

Как ухаживаешь за своими волосами?

– Я використовую лише кондиціонер і шампунь. Інколи можу зробити маску з оліями. Але дуже рідко. Раніше змішувала різні інгредієнти. А зараз – просто купляю вже готові масочки. Може, розлінилася (сміється).

Назови три свои любимые книги

– Коли я навчалася в 11 класі, постійно замислювалася: як спілкуватися з людьми, які у них психологічні навички чи відхилення. І читала Іржі Томана «Мистецтво говорити». Там цікаво написано, через історії різних людей, як правильно говорити, як одягатися на зустрічі іта ін. Звісно, коли ти щойно її прочитав, намагаєшся дотримуватися усіх цих правил, але час іде, багато що забувається, і тому я можу її перечитувати раз по раз. Та сказати, що вона улюблена, я не можу, у мене немає улюблених книжок, по суті. Зараз я, наприклад, читаю книгу про мистецтво моди, її історію – ці знання мені необхідні!

Какую книгу должна прочитать каждая девушка?

– Мені в дитинстві дуже подобалася «Джейн Ейр» – дуже сильна книга! Має сподобатися усім, адже вона така, дівчача! Ще я люблю книгу «Ті, що співають у терні» – можливо, когось вона також зацікавить. Таодразу попереджаю – це дуже товста книга, тож вона для справжніх книгоманів!

Даша Майстренко закрутила роман с известным певцом

А какой фильм, по-твоему, должна посмотреть каждая?

– Коли я зустрічаюся з подругами,  і ми обговорюємо фільми, завжди запитую, чи дивилися вони «Бурлеск». Якщо ні, ми дивимося цей фільм! Я можу переглядати  його безліч разів – він захоплює мене! Всім раджу подивитись!

Как тебя воспитывали?

– У мене виховання було різноманітним. Якщо говорити про тотальний контроль – такого не було. До шести років я жила у повній сім’ї, потім батьки розлучилися, але я спілкуюся і з мамою, і з татом. У дитинстві батько віддавав мене до багатьох гуртків, де мене, по суті, й виховували. Там я постійно перебувала у творчій атмосфері. Тато до 6-7 класу активно займався зі мною математикою, ми постійно сиділи разом, розв’язували приклади, бо «математика – це цариця наук!» (сміється). Та потім це відійшло на другий план. Я завжди спілкувалася з татом як з другом, у нас були стосунки на рівних. Я завжди розуміла що можна, а що не можна робити, а щоб мені забороняли вийти гуляти чи ще щось – такого не було ніколи.

AZ5A0540-copy

Какую музыку ты слушаешь? Какая твоя любимая песня?

– З початку літа всі почали слухати «Гриби». Я різними словами говорила, який це поганий гурт, яка це погана музика (сміється). Та  коли ти ходиш на зйомки, де постійно вмикають цю музику, неможливо не «підсісти!» У них дуже багато пісень, які мені подобаються. А зазвичай слухаю релаксуючу музику: люблю, щоб вона не навантажувала мізки.

Как тебе удается совмещать учебу и работу? Как во время проекта тебе удавалось готовиться к ВНО?

– На проекті було дуже мало вільного часу, і готуватися до ЗНО я могла лише вночі. Тобто підготуватися можна було, але доводилося себе змушувати: або ти не досипаєш і навчаєшся, або спиш і не вчишся! Обирати тобі!

GFGGFGFGFG

О чем ты мечтала в детстве?

– Спочатку я хотіла бути співачкою,  згодом – дизайнером, архітектором… З дизайном у мене були пов’язані грандіозні плани. Потім – юриспруденція, прокурорська діяльність. Отакі були в мене мрії. Хоча мріями, можливо, це й не було – чиясь нав’язана думка..

А о чем ты мечтаешь сейчас?

– Я б хотіла, щоб через 10 років у мене була якась своя справа, якийсь свій бізнес. Щоб окрім того, що я працюю на когось, хтось працював на мене. Це може бути кафе, бар… І щоб там не лише можна було поїсти , а й купити якийсь одяг, щось таке змішане.

Мечты сбываются! И мы уверены, что все желания Даши обязательно станут реальностью! Что через 10 лет мы придем в гости в ее собственное кафе, и там запишем интересное интервью «История успеха Даши Майстренко», которое вдохновит девушек и заставит каждую поверить, что все возможно! Удачи, Даша!

Подробное интервью смотри в видео:

Video: ОТКРОВЕННЫЙ РАЗГОВОР: Даша Майстренко рассказала о своих мечтах и отношении к парням

Просматривая новости мира украинской моды, мы постоянно видим на фэшн-снимках финалистку третьего сезона нашего реалити «Супермодель по-украински» Дашу Майстренко в различных кампейнах, на показах известных дизайнеров, на страницах глянцевых журналов. Несомненно, Даша выглядит всегда очень привлекательно! И #GSPACE решил узнать, что скрывается под внешним глянцем и блеском, какая Даша самом деле – чем она интересуется, какие книги читает, о чем мечтает... И, надо сказать, некоторыми признаниями нашей финалистки были очень удивлены!
, , , , , ,