Нове кулінарне реаліті для власників ресторанів і кафе! Заповнюй анкету

Новий канал оголошує кастинг в кулінарне реаліті, яке допоможе власникам ресторанів і кафе врятувати бізнес. Ваше заклад знаходиться на межі закриття після карантину? Перестав приносити прибуток? Шеф реаліті «Пекельна кухня» Алекс Якутов допоможе вивести бізнес на новий рівень: покаже недоліки в меню та інтер’єрі, візьме керування на себе і абсолютно безкоштовно за 7 днів врятує ваш бізнес!

Алекс Якутов – не тільки крутий Шеф, а й досвідчений менеджер, який добре знає, як вивести ресторан в ТОП. Алекс не тільки керує одним з найпопулярніших закладів Києва, а й допомагає відкривати ресторани в різних містах України та має великий досвід в цій справі.

Кого ми шукаємо?

• Власників ресторанів і кафе з власною кухнею, які не є частиною мережі.

• Сімейний бізнес, в який вкладені власні гроші або на який взято кредит.

Важлива умова: власники або власник повинен працювати в закладі (кухарем, керуючим, бухгалтером і т.д.)

Якщо все вищезгадане про вас і ваш заклад – ви потенційний учасник нового кулінарного реаліті! Заповнюйте анкету просто зараз і отримаєте шанс вивести ваше кафе або ресторан на новий рівень за допомогою Пекельного Шефа Алекса Якутова.

І несамперед ознайомтеся із правилами анкетування та правилами обробки персональних даних.

_________

* Ви, як суб’єкт персональних даних, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. дозволяєте ТОВ «НОВИЙ КАНАЛ» здійснювати обробку персональних даних, які надаєте при заповненні форми Анкети включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою, пов’язаною з розглядом Вашої кандидатури/Анкети з метою відбору на кастинг та/або проведення кастингу передачі ТОВ «НОВИЙ КАНАЛ», в тому числі з метою організації зворотного зв’язку/організації запрошення на участь у кастингу на передачу ТОВ «НОВИЙ КАНАЛ».
Ви підтверджуєте, що Вам відома мета використання Ваших персональних даних та погоджуєтеся на їх використання.
Ваші права, як суб’єкта персональних даних, вказані у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».