Atlas Weekend 2019: розклад та програма заходу по днях

p3pQxEVc

Уже недовго залишилося чекати на один з найгучніших музичних фестивалів літа – Atlas Weekend 2019! Саме час купити квитки, адже вже відома велика частина лайн-апу та розклад. Дивись, хто і коли виступає на Atlas Weekend 2019 у докладному розкладі та плануй свій музичний липневий вікенд вже зараз!

Розклад фестивалю Atlas Weekend на середу – 10 липня 2019

Main Stage

17:00 – 17:45 – MELOVIN

18:30 – 18:55 – NETTA

20:00 – 21:00 – TATARKA

20:00 – 21:00 – LITTLE BIG

22:15 – 23:45 – BLACK EYED PEAS

West Stage

15:30 – 16:00 – AKINE

16:30 – 17:15 –  The Elephants

17:45 – 18:30 –  Latexfauna

19:00 – 20:00 – Tom Walker

21:00 – 22:30 – TOM ODELL

East Stage

15:30 – 16:00 – Scream Inc.

16:30 – 17:15 – STONED JESUS

17:45 – 18:30  – Health

19:00 – 20:00  – TESSERACT

21:00 – 22:30 – SKINDRED

North Stage

15:15 – 15:45 – Vnature

16:15 – 16:45 – Nizkiz

17:15 – 18:00  – Dog Eat Dog

18:30 – 19:15 – MadeinTYO

20:00 – 21:00 – 5’NIZZA

22:00 – 23:30 – DUB FX

Night Stage (East)

23:30 – 00:30 – STAGE ROCKERS

00:30 – 01:30 – ALEX M.O.R.P.H.

01:30 – 03:00  – ATB

03:00 – 04:00 – Sagan

04:00 – 05:00  – Jimmy Clash

04:00 – 05:00 – TRICKY GULLIVAN

Night Stage (Central)

23:00 – 00:00 – EWSEI

00:00 – 01:00 – Toki Toi

01:00 – 02:30 – НЕЙРОМОНАХ ФЕОФАН

02:30 – 03:30 – Чорні брови & 25 Коп

03:30 – 04:30 – Madison

04:30 – 05:30 – Mixmaster Gabber

Розклад фестивалю Atlas Weekend на четвер – 11 липня 2019

Main Stage

17:00 – 17:45 – DA CANDY

18:15 – 19:15 – Matoma

20:00 – 21:00 – CHASE & STATUS

22:15 – 23:45 – The Chainsmokers

West Stage

15:30 – 16:00 –  Ingret

16:30 – 17:15 – KADNAY

17:45 – 18:30  – EMIKA

19:00 – 20:00 – PIANORAVE

21:00 – 22:30 – The Vaccines

East Stage

15:30 – 16:00 – Станция Мир

16:30 – 17:15 – Such Gold

17:45 – 18:30  – Тараканы!

19:00 – 20:00  – Frank Iero

21:00 – 22:30 –DROWNING POOL

North Stage

15:15 – 15:45 – Foodji Music

16:15 – 16:45 – GIGAI

17:15 – 18:00 – Курган & Agregat

18:30 – 19:15 – Shahmen

20:00 – 21:00 – Качевники

22:00 – 23:30 – EVERLAST

Night Stage (East)

23:30 – 00:20 – Mark Devite

00:20 – 01:10  – Leat’eq

01:10 – 02:00 – Cyborgs

02:00 – 03:00 – Slander

03:00 – 04:00 – Borgore

04:00 – 05:00 – Wanna Wake

04:30 – 04:35 – Awaves

05:00 – 06:00 – ba-Blow

Night Stage (Central)

23:00 – 00:00 – Ksenia Palfy

23:15 – 00:00 – Peshka

00:00 – 01:00 – Blockform

01:00 – 02:00 – Koloah

02:00 – 04:00 – ELLEN ALIEN

04:00 – 06:00 – Daria Kolosova

Garden Stage

16:00 – 18:00 – SUPERSHOLOKH

18:00 – 20:00 – ALAN

20:00 – 22:00  – MASLOV

22:00 – 00:00  – SUNRISE GROOVE

00:00 – 02:00 – MAMAY

02:00 – 04:00 – JUNKET

04:00 – 06: 00 – POLYGRIM

AW201808

Розклад фестивалю Atlas Weekend на п’ятницю – 12 липня 2019

Main Stage

17:00 – 17:45 – GREEN GREY

18:15 – 19:15 – АРСЕН МІРЗОЯН

20:00 – 21:00 – Сергій Бабкін

22:15 – 23:45 – Сплин

West Stage

15:30 – 16:00 – Atomic Simao

16:30 – 17:15 – SASHA BOOLE

17:45 – 18:30 – Laud

19:00 – 20:00 – Monarchy

21:00 – 22:15 – ОДИН В КАНОЄ

East Stage

15:30 – 16:00 – Fontaliza

16:30 – 17:15 – Detach

17:45 – 18:30 – Скрябін & Юркеш

19:00 – 20:00 – Ляпіс-98

21:00 – 22:30 – Korpiklaani

North Stage

15:15 – 15:45 – Votuma

16:15 – 16:45 – ФІОЛЕТ

17:15 – 18:00 – АИГЕЛ

18:30 – 19:15 – Вагоновожатые

20:00 – 21:00  – Télépopmusik

22:00 – 23:30 – UNKLE

Night Stage (East)

23:30 – 00:30  – Incipience b2b B.Kind

00:30 – 01:30 – Derrick (Funkmasters)

01:30 – 02:30 – Dub Head

02:30 – 03:30 – Noisia

03:30 – 04:45 – Signal

04:45 – 06:00 – Pan4ez

Night Stage (Central)

23:00 – 00:00 – Pan Feofan

00:00 – 01:00 – S.A. Tweeman

01:00 – 04:00 – Blawan

04:00 – 06:00 – Regal

Garden Stage

16:00 – 18:00  – PLACHYNDA

18:00 – 20:00 – ALEX CHE

20:00 – 22:00 – Ksenia Palfy

22:00 – 00:00 – SEVERYN

00:00 – 02:00  – JÜRGEN SHUSTOV

02:00 – 04:00  – Dimitri The Alchemist

04:00 – 06:00  – Blush

Розклад фестивалю Atlas Weekend на суботу – 13 липня 2019

Main Stage

17:00 – 17:30 – KAEF

18:00 – 18:45 – YARMAK

19:30 – 20:30 – ЛСП

22:45 – 23:45 – A$AP Ferg

West Stage

15:30 – 16:00 – Echo Machine

16:30 – 17:15 – Лера Яскевич

17:45 – 18:30 – Brazzaville

19:00 – 20:00 – Монеточка

21:00 – 22:30 – Hooverphonic

East Stage

15:30 – 16:00 – Bojevilla

16:30 – 17:15 – Space of Variations

17:45 – 18:30 – Rage For Order

19:00 – 20:00 – Adept

21:00 – 22:15 – Our Last Night

North Stage

22:00 – 23:30 – Tommy Cash

20:00 – 21:00 – Пошлая Молли

18:30 – 19:15 – ALINA PASH

17:15 – 18:00 – TOHKA

16:15 – 16:45 – WAVEWALKRS

15:15 – 15:45 – INDT

Night Stage (East)

23:30 – 01:00 – Sempai

01:00 – 02:00 – Zebra Katz

02:00 – 03:30 – The Bug

02:00 – 03:30 – Miss Red

02:00 – 03:30 – FLOWDAN

03:30 – 04:30 – Spekulant

04:30 – 06:00 – Bambu

04:30 – 06:00 – TRIPPSY

Night Stage (Central)

23:00 – 00:00 – Cheros

00:00 – 00:15 – Tricky Nicki

00:15 – 01:40 – Retroaerobica

00:45 – 01:30 – Selecta

01:30 – 02:30  – Mike Cerevello

02:30 – 03:30 – Wiwek

03:30 – 04:30 – Cesqeaux

04:30 – 06:00 – Call 062

 Garden Stage

16:00 – 18:00 – Molly Larchik

18:00 – 20:00 -DJ Solo

20:00 – 23:00 – Masha Efy

23:00 – 02:30 – Vladimir Sivash

02:30 – 06:00 – Vlad Fisun

AW201810

Розклад фестивалю Atlas Weekend на неділю – 14 липня 2019

Main Stage

17:00 – 17:45 – Bahroma

18:15 – 19:15 – Друга Ріка

20:00 – 21:00  – The Hardkiss

22:15 – 23:45 – Liam Gallagher

West Stage

15:30 – 16:00 – City of Pines

16:30 – 17:15 – TVORCHI

17:45 – 18:30 – Chelou

19:00 – 20:00 – HÆLOS

21:00 – 22:30 – Michael Kiwanuka

East Stage

15:30 – 16:00 – Velikhan

16:30 – 17:15– Megaherz

17:45 – 18:30 – Jinjer

19:00 – 20:00 – Порнофильмы

21:00 – 22:15 – The Subways

North Stage

15:15 – 15:45 –FO SHO

16:15 – 16:45 – Freel

17:15 – 18:00 – MAVI PHOENIX

18:30 – 19:15 – KYIVSTONER

20:00 – 21:00 – alyona alyona

22:00 – 23:30 – Bhad Bhabie

Night Stage (Central)

23:00 – 00:00 – DJ Wisk

00:00 – 01:00  – Cape Cod

01:00 – 01:50  – Igor Samosud

01:50 – 02:40 – Hybrid Theory

02:40 – 03:30 – Deadly Habitz

03:30 – 04:20 – We Are Nuts!

04:20 – 05:10 –  Gidro

05:10 – 06:00 – MalYar

Garden Stage

16:00 – 18:00 – Jeremy Star

18:00 – 20:00 – Miura

20:00 – 22:00 – Toki Toi

22:00 – 00:00 – Savethetuna

00:00 – 02:00 – DerBastler

02:00 – 04:00 – Super Dj Mavr

04:00 – 06:00 – GOOCH BROWN

Читай також:

Atlas Weekend 2018. Від світанку до заходу: Як це було 

Atlas Weekend 2019: Екс-соліст Oasis – новий хедлайнер фестивалю

Atlas Weekend 2018. Від Винника до Placebo: Яскаві моменти