Ведуча Нового каналу розповіла про залаштунки подорожі у Харків, Миколаїв та Херсон
«Люди півтора місяця взагалі не виходили на вулицю»: Леся Нікітюк – про харківське метро
Третій сезон тревел-проекту про Україну періоду повномасштабної війни «LeМаршрутка» настільки сподобався глядачам, що знімальна група вирішила не зупинятися на восьми випусках, які показали у грудні на Новому каналі. У лютому Леся Нікітюк з командою вирушили в нову подорож, аби відзняти додаткові три випуски у Харкові, Миколаєві та Херсоні.
– Під час тривог ми спускалися в укриття, – розповідає ведуча. – Кілька разів було таке, що лунала сирена, ми їхали в укриття в готелі, в якому зупинились. Щойно приїжджали, тривога закінчувалася, і ми вирушали назад знімати. А повітряні тривоги були дуже часто… Якщо в Telegram-групах пишуть: «У Херсоні вибухи, будьте обережні», то, щоб ви розуміли, там вибухи постійно. А найдивніше, що ти звикаєш до цього лише години за дві й перестаєш сіпатися. Сприймаєш як належне.
На щастя, зйомки пройшли вдало. Зараз нові серії третього сезону вже в ефірі Нового каналу щовівторка о 20:00.
Дивіться випуск тревел-проекту «LeМаршрутка» з Миколаєва вже сьогодні, 4 квітня, о 20:00 на Новому каналі!