Сергей Притула – об участии в проекте Леси Никитюк: «Маю певну територію комплексів»

Шоу Нового канала с Лесей Никитюк «Шалена зірка» успело обрести популярность и любовь зрителей. Каждый выпуск они видят, как любимые звезды соревнуются в музыкальных баттлах, а в финальном раунде перевоплощаются в другую знаменитость, пытаясь максимально точно скопировать ее образ, манеры и движения в клипе.

Костя Войтенко перетанцевал Каменских! Смотри бекстейдж Шаленої зірки

Эксклюзив! Как Юрий Ткач перевоплощался в Нетту? Закулисье шоу «Шалена зірка»

И если на «Хто зверху?» Сергей Притула является партнером Леси, то на этом проекте есть шанс, что он станет участником, а не соведущим.

Сергей рассказал Новому каналу, хотел бы он принять участие в «Шаленій зірці» и примерить образ какого-нибудь известного артиста.

– Ні, не хотів би, – честно ответил Притула. – Я ще за часів Маші Єфросініної та проекту ShowMustGoOn не хотів. У цьому сенсі «Шалена зірка» – це відгук того проекту. Маша мене запрошувала в програму – хотіла щоб я був її учасником. Дуже її люблю і поважаю, і ніколи не відмовляю, але це було вперше, що я сказав «Ні». Бо коли почув цю пропозицію, відчув себе в зоні дискомфорту. Попри імідж, який склався за роки роботи на ТБ, маю певну територію комплексів. Вони мої, я не збираюся їх вголос обговорювати. І не працюю там, де мені дискомфортно. Є такі дрібнички, що впливають на якість моєї роботи. Під час інтерв’ю з Яніною Соколовою глядачі дізналися про мої бзіки: в якому вусі має бути підслушка, база підслушки, на якому боці петличка… Якщо щось не так, мене це нервує. Якщо цей патик від мікрофона не справа, а зліва, я можу втратити свідомість!

Оказалось, что то же самое касается и одежды, которую выбирают для съемок.

– Я доволі консервативний, якщо звикаю до свого вигляду, – откровенничает Сергей. – Наприклад, на «Страсті за Ревізором» приїхав новий стиліст. Вона казала мені: «Вам постійно вдягають строгі костюми. Я хочу запропонувати щось більш casual». Я дивлюся на це, уявляю, як маю в цьому вести проект, де я модератор, який керує всім. А буду, наче щиглик стояти в тому одязі! Звісно, в компанії друзів, удома з жінкою, коли бавлюся з дітьми, можу пародіювати якусь зірку, котру по ТБ показують. Я так само можу пробігтися по хаті з пилососом із криком «I want to be free». Але робити це в публічній площині не хочу.

«Шалена зірка» – каждый четверг в 21:00 на Новом канале.