Кто учит Сергея Притулу играть в кино?

pritula_front

Ведущий Нового канала на своей странице в Facebook опубликовал фото со съемок новой украинской молодежной комедии «Секс и ничего личного»

В фильме Сергей Притула исполняет роль друга главного героя, которого играет актер Роман Луцкий. На фотографии запечатлен момент, где Луцкий что-то говорит Притуле, а тот внимательно слушает. Пост подписан: «Рома на пальцях пояснює, як зніматись у повному метрі;))).#С.І.Н.О.».

– Це другорядна роль, доповнююча до образу головного персонажу фільму. Я б навіть сказав – контрастна з головним героєм. Але, не в останню чергу, саме завдяки моєму персонажу головний герой у результаті зміниться. Розверне своє життя на 180 градусів. Більше спойлерити не можу. Глядач все побачить у кінотеатрі! – комментирует свою роль Притула.

pritula_in_sinl

Стоит отметить, что Сергей Притула и его команда «Вар’яти» также выступили сценаристами ленты. И для ведущего Нового канала это был новый опыт.

– У мене за спиною є різні проекти, які впроваджувались у життя або з нуля, або з якоїсь ефимерної ідеї: і створення скетч-шоу «Файна Юкрайна», і гумористичне шоу з найактивнішим гастрольним графіком у країні – «Вар’яти-шоу», і адаптація для українського ринку формату «Battle of the Sexes», відомого тепер у нас як шоу «Хто зверху?». Тож, коли мені запропонували адаптувати канадську франшизу сценарію повнометражного фільму, я сприйняв це як новий виклик. Такого я ще не робив. Тому долучив до процесу своїх хлопців-вар’ятів, сім разів переписували сценарій, вісім місяців роботи, і вуаля – отримали продукт, який пройшов пітчинг у Держкіно, – говорит Притула.

Сергей Притула стал автором нового украинского фильма

По словам «очільника» «Вар’яти-шоу», написание сценария требовало поиска нужной тональности, понимания, что фильм снимается для украинского потребителя.

– Найбільший клопіт полягав у тому, що ми писали сценарій еротичної комедії – жанр, який на нашому ринку досі мало «протоптаний». Українське суспільство достатньо консервативне, тож ми намагалися не переступити межу між смішним та вульгарним. Наскільки вдалося – покаже час, – продолжает Сергей.

Сталі традиції селфі - наша "фішка";)))!

Публикация от Сергій Притула (@siriy_ua)

«Секс и ничего личного» – адаптация известного канадского формата «My Awkward Sexual Adventure», производством фильма занимается Компания «Star media», при финансовой поддержке «Держкіно». Продюсеры Влад Ряшин и Юрий Минзянов. Съемки ленты проходят в трех основных локациях: во Львове, Киеве и Праге. Прокат запланирован в Украине, Канаде, Австралии и странах Европы.