Сергій Притула вирішив змінити професію?

притула съемка самолет

Ведучий Нового каналу на борту авіалайнера виконував обов’язки стюарда, чим неабияк повеселив своїх колег і дописувачів у соціальних мережах

Кілька днів тому на сторінках ведучих і журналістів Нового каналу в соціальній мережі Facebook з’явилися відео та фото Сергія Притули. На знімках і роликах новоканальці зняли, як улюбленець глядачів характерними жестами проводив інструктаж пасажирам літака з техніки безпеки на борту. У центрі уваги камер мобільних телефонів своїх колег Притула опинився під час зйомок проморолика весняного сезону на Новому.

притула съемка самолет

За кількістю репоста й лайків у соціальних мережах ведучого в ролі бортпровідника обійшов лише один із героїв серіаліті «Київ вдень і вночі» – єнот Сеня.

Популярними постами також стали: фотографії ведучого «Абзацу!» Михайла Шаманова, який лежить на підлозі й намагається відзняти хороший кадр Семена. А також покусаного все тим же єнотом Олександра Педана. Детальніше про це ви можете дізнатися тут – Олександра Педана покусав єнот.

Проморолик з усією дружною, творчою та веселою командою новоканальців і єнотом Сенею дивіться вже навесні 2016 року на Новому каналі

фото: Instagram