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

Восьмидесятые

VosmidesyatyeЦя історія почалася ще в 1986 році. Вже йшла перебудова, але Радянський Союз ще не розпався. Це був час, коли не було інтернету, гіпермаркетів і навіть мобільних телефонів, але зате воду пили з-під крана, в Москві не було пробок, а ключі від квартири спокійно залишали під килимком.

У вісімдесятих якось обходилися без Інтернету і мобільного телефону. А щоб передати ключ від квартири, просто залишали його під килимком. Це був дивний час, коли не можна було нічого купити, але можна було дістати. У квартирах стояли югославський гарнітур і шведська стінка, а найкращим подарунком були французькі парфуми і електрична бритва.

Це час і згадує другокурсник Ваня Смирнов, який живе у звичайній хрущовці і першим у своїй родині отримує вищу освіту.

Тебе чекає історія країни через відносини простих хлопців і дівчат кінця 80-х. Любов, дружба, дефіцит, мрії про красиве життя і надія на світле майбутнє – все це дивись в серіалі «Вісімдесяті».

Метки: ,