Сергей Притула рассказал молодежи, почему он не хочет в президенты

Без имени-1

Ведущий встретился со студентами КПИ

Вчера, 7 апреля, в рамках проекта «КПІЗустріч» Сергей Притула побывал в Национальном техническом университете Украины «Киевский политехнический институт». В помещении университета собралось около тысячи молодых людей. Сергей отвечал на вопросы о временах его работы на радио и телевизионных проектах, о юмор-шоу «Вар’яти», волонтерстве, и кем видит сына Диму в будущем. Студенты просто забросали Сергея вопросами. В частности, не планирует ли он стать мэром Киева или президентом Украины, и что думает о ситуации в зоне АТО.

– Вибори – це більш брудна справа, ніж шоу-бізнес, у якому працюю. Думаю, під Верховною Радою є якийсь тектонічний злам. Там валить щось зсередини таке, що нормальна людина потрапляє і зразу змінюється, – со смехом ответил он. – Я дивлюся у перспективу. Це не кожному дано, вірніше, дано не всім – бути політиком. Кожен має займатися тим, що вміє, і бути на своєму місці. Я, так само як і ви, та ваші колеги, любимо говорити, що можна керувати краще. Найлегше, що можна робити, – це критикувати. А щодо мене, то я збагнув, що ще не так багато заробив у житті, щоб уникнути спокуси вкрасти. Це може бути смішно, але краще б це не було смішно. Тому що хотілось би бачити у наших органах самоврядування людей, які чітко розуміють, що вони там роблять. Я думав про працю в органі законодавчої чи виконавчої влади, та поки що не дозрів. Бо хочу за життя забезпечити дітей якимись квадратними метрами та іншими благами. А себе бачу міністром закордонних справ. Але про мене б думали, що я найбільш неполіткоректний міністр (смеется). Бо колегам у світі довелось би почути від мене все, що я про них думаю!

pritula_kpi_2

Студентам Притула прежде всего посоветовал учиться. И подчеркнул, что изучать иностранные языки сегодня – актуально и необходимо:
– Бо тільки так, вільно спілкуючись, висловлюючи всі емоції, ви донесете до співрозмовника свою думку, – уверен ведщий. – А не через перекладача. Інститут – це той багаж знань, який необхідно здобути. Але паралельно з тим варто займатися саморозвитком, накопичувати життєвий досвід. Для досягнення успіху в будь-якій галузі треба мати не лише вищу освіту, а й різноманітні дипломи, сертифікати – це «фундамент», з яким можна претендувати на щось більше.

Несмотря на плотный график съемок и гастролей, Сергей – активный общественный деятель и волонтер. Как уже больше года ведущий находит на это время, он объяснил на примере собственного недавнего переживания.

pritula_kpi_1

– Коли мене запитують, чому я займаюся волонтерством, де беру цей час, чесно відповідаю: «Мені дуже шкода цього часу!» – сказал Сергей. – Днями їздив до Маріуполя й далі на Схід. 24 години туди й назад для того, щоб побути там (з воєнними) годину. Але водночас, коли я уявляю, що до моєї хати може прийти кацап із автоматом, у мене одразу стільки часу на волонтерство з’являється! Ви собі просто не уявляєте. Я не вмію добре бігати з автоматом і стріляти, мене того не навчали. Вмію зібрати людей, поговорити з ними. Мені довіряють. За ті гроші, що дають люди, я купляю все необхідне для солдатів. Ви не уявляєте, скільки життів завдяки цьому врятовано!

Встреча длилась более двух часов. Студенты аплодировали Сергею, хором отвечали на его «Слава Україні!» – «Героям Слава!» Живо реагировали на шутки и внимательно слушали, что думает ведущий по тому или иному вопросу. В конце Сергей поблагодарил студентов:
– Мені завжди хочеться донести, що ви маєте унікальний шанс, якого не мали ні моє покоління, ні покоління старших – ви можете міняти країну. Слава Україні!

pritula_kpi_3