Слава Соломка мечтает вернуться под крыло гениального режиссера

27 березня увесь світ відзначає День театру. Ведучий «Підйому» Слава Соломка вже кілька років грає на театральній сцені. Тож, користуючись нагодою, він розповів про своє акторське життя та привітав колег із професійним святом.

– Моя мама хотіла, щоб я став перекладачем. Десь пів року навчався на факультеті іноземних мов в університеті Шевченка, але не витримав і пішов звідти. Зрозумів, що хочу стати актором. Дякую мамі, що вона підтримала мій порив, – розповів ведучий.

Більше за все Слава любить змушувати свого глядача сміятися:

– На сцені мені подобається дарувати людям радість і віру в життя. Коли глядачі в залі сміються, я отримую від цього екстаз. Але найцінніше – коли вони виходять після вистави і змінюються внутрішньо.

Мені пощастило працювати в Театрі на Подолі під керівництвом Віталія Малахова. Це абсолютно геніальна людина – він зумів захистити театральний колектив від буденних проблем. Справжній талант режисера – це вміння створити в колективі таку атмосферу, в якій панує любов. Актори тут – справжня родина. І це відчувається зі сцени – до глядачів завжди лине тепло їхніх небайдужих сердець. Так сталося, що зараз я тимчасово у театрі не працюю, але дуже хочу повернутися під крило Віталія Малахова. Я скучив за театральними підмостками, і вже мрію знову вийти на сцену під керівництвом геніального режисера, – поділився Слава.

Насамкінець він висловив свої привітання «театралам»:

– Сьогодні вітаю усіх моїх колег з Міжнародним днем театру. Актори насправді великі страждальці, тому що у багатьох складні долі. Але кожного дня треба виходити на сцену, і кожного дня як у прямому ефірі відсторонюватися і проживати чуже життя як своє власне.

Дивіться «Підйом» з 6:45 у будні на Новому каналі!