Хлопці зайняли друге місце в турнірі серед представників ЗМІ «Kart Media Fight» у картинг-центрі «Жажда скорости»

Турнір проходив уже вчетверте і зібрав 13 команд. Команда Нового каналу – Віктор Чорномиз, Кирило Ткаченко та Олександр Зубенко – небезпідставно вважалася фаворитом. У 2013 і 2014 роках зайняла перше і друге місця. І цього разу розраховувала щонайменше на призове.

Заїзди проводилися у вигляді естафет – партнери в командах виходили на трасу один за одним. При визначенні переможців враховувався загальний результат трьох учасників. Тренувальний заїзд і півфінал підтвердили обґрунтованість претензій новоканальців на перемогу. В обох випадках вони показали найкращий час, відірвавшись від найближчого переслідувача більше ніж на круг. Але злива, що пройшла просто перед фіналом, внесла свої корективи.

Команда Нового каналу піднялася на п’єдестал пошани чемпіонату з любительського картингу / 12 фотографий

– Траса стала дуже слизькою, – розповідає лінійний продюсер Віктор Чорномиз. – У результаті в першій третині заїзду карт весь час заносило і розвертало, ми опинилися на останньому, восьмому місці. У наступних двох етапах змогли відігратися і навіть вийти в лідери. І залишалися такими до кінця гонки.

Та, на жаль, втримати перше місце не змогли. На фініші поступилися команді 5 каналу. Розрив склав лише 0,4 секунди.