будні, 00:20

Щоденники вампіра

 ‐ 

Про серіал

Вам подобаються "Сутінки"?

Ви боїтеся темряви, здавати кров та гуляти ночами по кладовищам, але готична вампірська тематика Вам все одно близька?Ви не тільки вірите у існування вампірів, але й хочете поспілкуватися з ними, зазирнути їм в очі та познайомитися ближче? Вас не лякає їхній холодний погляд та бліда шкіра? Можливо часи коли ви боялись цих містичних істот та лякалися летючих мишей давно у минулому, і тепер ви готові зблизитися з ними? 

Щоб зрозуміти, що вони відчувають. Щоб знати, чим вони відрізняються від людей та як їм живеться у нашому світі.

У такому разі затамуйте подих та відкрийте містичний вампірський щоденник, що розповість Вам про любовний трикутник між красивою і юною Хеленою та двома братами-вампірами - Стефаном та Деймоном.
 


Перший
– трохи дивний, але дуже привабливий хлопець, який на перший погляд нічим не відрізняється від інших чоловіків.

Другий – жорсткий та безжальний шукач свіжої крові, у якого вампірського більше за людське.    Чи стане Хелена жертвою вампірського кохання, і чим її історія буде вписана у "щоденник вампіра? Кровавим чорнилом чи сльозами щастя?Чи згадають Стефан та Деймон танцюючи із Хеленою шалено красиве танго у трьох, що вони брати по крові? Чи їх це не зупинить у боротьбі за її гаряче серце?  

Гортаючи "Щоденники вампіра", випадково не поріжте палець гострим краєм сторінки, раптом хтось із авторів щоденника десь поруч?

Т/С "Щоденники вампіра", будні, 00:20

Цікаві факти:  

- Зйомки "Щоденників вампіра" проходили паралельно зйомкам нової серії саги "Сутінки" - "Новий місяць", причому актори обох проектів жили в одному готелі.

- Знятий за однойменною серії романів Л.Дж.Сміт "Щоденники вампіра".

- Камінь, який знаходиться у кільці у Деймона та Стефана - це лазурит.

- Спочатку на роль Деймона Сальваторе пробувалися Зак Реріг, Майкл Тревіно і Пол Уеслі, що згодом отримали ролі Метта, Тайлера і Стефана відповідно.

 

- Ніна Добрев на шість місяців молодша за Стівена Р. Маккуїна, хоча за сюжетом Хелена на два роки старша за свого брата Джеремі.

- На роль Ізабелли Флемінг пробувалася канадська актриса Нів Кемпбелл.

- Спочатку на роль Аларіка Солцмена мали намір взяти Джеймса Ван Дер Біка.

- Ешлі Сімпсон могла зіграти роль Хелени Гілберт і Кетрін Пірс. Роль отримала канадська актриса Ніна Добрев.


  дивіться
на новому