Молодіжка

 ‐ 

Про серіал

  
Це історія однієї маленької команди, яка дуже хоче стати великим чемпіоном!
 
Молодіжна хокейна ліга або "молодіжка" – турнір юнацьких команд, в яких грають 17-21-річні хлопці. Саме він забезпечує Континентальну хокейну лігу (КХЛ) – другу після НХЛ у світі – талантами.
 
"Ведмеді" ніколи не були топ-командою "молодіжки". Воротар занадто розумний, захист занадто млявий, а лідери тільки й роблять, що тягнуть ковдру на себе. Вони виходять разом на майданчик, але не вміють разом на ньому грати. Але тепер все буде інакше – за команду береться молодий тренер, екс-зірка НХЛ, Сергій Макєєв (Денис Нікіфоров). Після травми він змушений завершити кар'єру гравця і повернутися на батьківщину. Перед ним стоїть практично нездійсненне завдання – зробити з "Ведмедів" першокласних хокеїстів і виграти чемпіонат. Але це зовсім непросто – у його гравців зовсім інші інтереси: навчання, друзі і, звісно, дівчата. Та й менеджмент клубу не в захваті від надто активного тренера...
 
П'ять причин дивитися "Молодіжку"
 
1. Ти побачиш сузір'я найкращих акторів російського кіно: Федір Бондарчук ("Я залишаюся", "Даун Хаус", "Загибель Імперії"), Денис Нікіфоров (всі частини "Бою з тінню", "Ідіот", "Вісім перших побачень"), Сергій Габріелян ("ДМБ", "Бідна Саша", "Ширлі-мирлі"), Михайло Жигалов ("Пара гнідих", "Афганський злам", "Пси", "Бригада"), Володимир Зайцев ("Сибірський цирульник", "Адмірал"), Сергій Комаров ("Справа гастроному №1"), Анатолій Лобоцький ("Поп"), Ксенія Лаврова-Глінка ("Тато", "Скліфосовський") та інші.
 
2. У зйомках та підготовці серіалу взяли участь зірки світового хокею. Серед них В'ячеслав Фетисов, Олексій Морозов, Андрій Ніколішин, Костянтин Барулін та інші.
 
3. Три професійних тренера постійно працювали над тим, аби поставити акторам техніку катання. Вісім виконавців головних ролей тренувалися на льоду три рази на тиждень по дві години. Плюс кожен день – у тренажерному залі.
 
4. Зйомки проходили на справжній хокейній арені в льодовому палаці "Витязь" у підмосковному Подольську й проводилися з використанням останніх технологій у кіноіндустрії. Телескопічні та секційні крани, задіяні на зйомках, досягали висоти п'яти метрів над рівнем льоду.
 
5. Одне слово написав дворазовий чемпіон світу з хокею Олександр Овечкін у СМС Федору Бондарчуку, коли подивився пілот "Молодіжки", – "Бомба!"
 
Дивись "Молодіжку" на Новому каналі!
 

  дивіться
на новому