неділя, 20:00

Про фільм

У нашому світі минув лише рік.
У Нарнії – 1300 років. І почалась нова епоха!
 
Чарівне королівство змінилося. Жорстокість короля не дає спокою місцевим жителям. Але надія на порятунок ще жива. Доля всіх у руках одного. І Принц Каспіан готовий вийти на бій за свою країну!
 
Люсі, С’юзен, Едмунд і Пітер Певансі повертаються до Нарнії, щоб допомогти Принцу та врятувати цілий світ!
Рушаємо у чарівний світ разом!
Х/Ф "Хроніки Нарнії: Принц Каспіан", неділя, 20:00
 
Цікаві факти:
 
Загальне число предметів одягу, пошитого для виконавців головних ролей: 1042.
 
Загальне число предметів одягу, у тому числі шоломів, масок, взуття та рукавичок, виготовлених для Короля Міраза, його лордів і воїнів армії Тельмаринців - 3722.
 
Число металевих кілець, використаних для створення однієї кольчуги воїна-тельмаринца - 2184. Усього було використано 850 тисяч таких кілець.
Над костюмами працювало 70 людей. Актори та члени знімальної групи "Принца Каспіана" приїхали з 15 різних країн, у тому числі Чехії, Нової Зеландії, США, Великобританії, Австралії, Канади, Німеччини, Польщі, Словенії, Іспанії, Мексики, Італії та Франції.
 
Число континентів, які режисер Ендрю Едамсон відвідав при виборі місця для зйомок - 5. Основні місця зйомок - Нова Зеландія, Чехія, Словенія, Польща.
Станція Лондонської підземки, звідки діти Певенсі починають свою подорож в "Принці Каспіані" - зовсім не в Лондоні. Форд побудував реалістичні декорації лондонського метро на кіностудії "Хендерсон", на півночі Нової Зеландії.
 
Режисер Ендрю Адамсон більше року шукав підходящого актора на роль принца Каспіана, і 26-річного британського актора Бена Барнса він знайшов усього за 3 тижні до початку зйомок.
Актор Уорвік Девіс проводив щодня по 3 з половиною години, розмальовуючи обличчя, щоб перетворитися на чорного гнома Нікабріка.
 
Корнеллу Джону, виконавцеві ролі кентавра Гленсторма, довелося освоїти ходулі-джампери, пізніше перетворені на комп'ютері в кінські ноги.

Перша частина - Х/Ф "Хроніки Нарнії: Лев, Чаклунка та Чарівна шафа" в суботу, 20:00 на Новому каналі!


  • Поділитися з друзями:


  дивіться
на новому